Naar inhoud
Enkel open op afspraak
MAAK EEN AFSPRAAK

thuisloket

Raad voor maatschappelijk welzijn

Greet Dekkers

Greet Dekkers

  • Voorzitter

Lichtaartsesteenweg 80
2275 Lille


gsm 0498 29 60 44
tel. 014 88 15 71
greet.dekkers@lille.be

N-VA
Paul Diels

Paul Diels

  • OCMW-raadslid

Lichtaartsesteenweg 39
2275 Lille


gsm 0486 74 03 49
paul.diels1@telenet.be

CD&V
Ann Van Mechelen

Ann Van Mechelen

  • OCMW-raadslid

Gierlebaan 84
2275 Lille


gsm 0472 43 22 68

Onafhankelijk
Wim Peeters

Wim Peeters

  • OCMW-raadslid

Kloosterstraat 26
2275 Lille


gsm 0472 47 19 71
wim.peeters@immaculata-oostmalle.be

CD&V
Marleen Peeters

Marleen Peeters

  • OCMW-raadslid

Bevoegdheden

  • Algemene Veiligheid (politie / brandweer / verkeer)
  • Bevolking
  • Burgerlijke stand
  • Personeel
  • Begraafplaatsen
  • Dierenwelzijn
  • Landbouw
  • Economie en sociale economie

Moereind 19
2275 Lille


gsm 0478 56 08 89
tel. 03 311 75 44
marleen.peeters@lille.be

N-VA
Luc De Backer

Luc De Backer

  • OCMW-raadslid

Bevoegdheden

  • Mobiliteit
  • Onderwijs
  • Duurzaamheid
  • Plattelandsontwikkeling
  • Bosbeheer
  • Toerisme

 

Gierlebaan 49/A
2275 Lille


gsm 0472 74 17 04
luc.debacker@lille.be

groen
Paul Verswyvel

Paul Verswyvel

  • OCMW-raadslid

Hemeldonk 46
2275 Lille


gsm 0495 26 09 80

N-VA
Rini Leppens

Rini Leppens

  • OCMW-raadslid

Zavelstraat 7
2275 Lille


gsm 0473 81 29 58
celen.leppens@outlook.be

N-VA
Luc Wagemans

Luc Wagemans

  • OCMW-raadslid

De Nieuwe Wijngaard 22
2275 Lille


gsm 0473 46 00 32
tel. 014 88 27 02
wagemansluc@telenet.be

CD&V
Els Peerlinck

Els Peerlinck

  • OCMW-raadslid

Lindenlaan 21
2275 Lille


gsm 0475 65 91 40
els_peerlinck@hotmail.com

Onafhankelijk
Tinne Peeters

Tinne Peeters

  • OCMW-raadslid

Vondelweg 34
2275 Lille


gsm 0494 90 89 95
tinne.peeters@groen.be

logo Groen
Dirk Dox

Dirk Dox

  • OCMW-raadslid

Houtzijde 87
2275 Lille


gsm 0478 51 84 28
tel. 014 88 20 43
doxdirk@gmail.com

Vlaams Belang
Chiel Danckers

Chiel Danckers

  • OCMW-raadslid

Bevoegdheden

  • Jeugd
  • Kinderopvang
  • Lokaal mondiaal beleid
  • Volksgezondheid
  • Personen met een beperking
  • Senioren
  • Gelijke kansen
  • Vrijwilligers en wijkwerking

Chiel Danckers
Krokuslaan 11


gsm 0477 29 87 26
chiel.danckers@lille.be

Groen
Vincent Goossens

Vincent Goossens

  • OCMW-raadslid

Bevoegdheden

  • Sport
  • Patrimonium
  • Ruimtelijke ordening / structuurplannen
  • Huisvesting
  • Financiën en nieuwe subsidies

Dorp 1 bus 1
2275 Lille


gsm 0479 52 22 60
vincent.goossens@lille.be

N-VA
Tom Kersemans

Tom Kersemans

  • OCMW-raadslid

Bevoegdheden

  • Openbare werken / nutsvoorzieningen
  • Dienstverlening (digitalisering / ICT / communicatie)
  • Cultuur
  • Bibliotheek

Dorp 10 bus 2
2275 Lille


gsm 0498 53 94 04
tom.kersemans@lille.be

n-va
Griet Verheyen

Griet Verheyen

  • OCMW-raadslid

Bevoegdheden

  • Voorzitter bijzonder comité sociale dienst

Akkerpad 5
2275 Lille


gsm 0477 65 54 30
griet.verheyen@lille.be

Onafhankelijk
Lorenz Vloemans

Lorenz Vloemans

  • OCMW-raadslid

Broekzijstraat 86/A


gsm 0495 47 42 38
vloemanslorenz@gmail.com

Onafhankelijk
Peter Martens

Peter Martens

  • OCMW-raadslid

Moereind 115
227 Lille


gsm 0491 91 27 24
martens.peter@yahoo.com

Onafhankelijk
Marc Daems

Marc Daems

  • OCMW-raadslid

Valkenstraat 23
2275 Lille


gsm 0496 54 02 34
cmt.arendonk@skynet.be

NVA
Mil Cambré

Mil Cambré

  • OCMW-raadslid

Broekzijstraat 12
2275 Lille


gsm 0472 37 31 86
tel. 014 88 17 51
mil.cambre@skynet.be

N-VA
Jill Snyers

Jill Snyers

  • OCMW-raadslid

Voetbalstraat 9
2275 Lille


jillsnyers1@gmail.com

N-VA
Ann Kersemans

Ann Kersemans

  • OCMW-raadslid

Eikenlaan 13
2275 Lille


gsm 0497 27 87 55
ann.kersemans@groenlille.be

Groen
Ria Piedfort

Ria Piedfort

  • OCMW-raadslid

De Nefstraat 102
2275 Lille


tel. 014 55 15 95
advocaten@piedfort-willems.be

Onafhankelijk
Wim Proost

Wim Proost

  • OCMW-raadslid

De Nefstraat 61
2275 Lille


gsm 0496 95 95 49
proostwim1982@gmail.com

Vlaams Belang
Gie Knockaert

Gie Knockaert

  • OCMW-raadslid

Beukenlaan 26
2275 Lille


gsm 0473 98 36 61
GKIH@telenet.be

Groen